Programy pro skupiny

Program pro žáky II. stupně ZŠ - kartografie a geografie

Ke kartografické výstavě Kudy, kudy cestička jsme připravili interaktivní edukativní program věnovaný oboru kartografie a geografie. Pracovní listy obsahují poznávání světových stran, určování map, výpočty měřítka a aplikace na konkrétní mapu, rozpoznávání geografických symbolů na různé typy map a další zajímavosti. Odpovědi nebo nápovědu žáci najdou přímo ve výstavě za pomoci muzejního pracovníka.  

Program je určený žákům II. stupně základních škol. V případě zájmu se prosím objednávejte s minimálně týdenním předstihem na telefonním čísle 723 679 216 u Mgr. Vladimíra Sypěny (volejte pouze ve všední dny!). 

Délka programu přibližně 45 minut.

Vstupné 50 Kč. 

Kudy, kudy, cestička Kudy, kudy, cestička Kudy, kudy, cestička

Program pro děti

Oblastní muzeum v Děčíně připravilo interaktivní program „Chceš se stát plavčíkem?“.

Přijď splnit zábavné úkoly, ukaž svoji šikovnost a staň se členem lodní posádky. Poznej pohádkovou vílu, seznam se s některými členy posádky (kapitán a kuchtík). Program je vhodný pro děti od 5 do 12 let.

Návštěvu muzea se skupinou dětí v počtu od 8 do max. 20 osob je nutné objednat s minimálně týdenním předstihem na tel. 723 679 216 u Mgr. Vladimíra Sypěny (volejte prosím pouze ve všední dny!)

Délka programu přibližně 60 minut.

Vstupné 50 Kč.

 

Pro skupiny nad 5 osob

Regionální historie může být zdrojem inspirace pro lidi všech věkových kategorií.

Přiveďte svou skupinu do muzea na zajímavý a zábavný výlet.

Návštěvy pro více než 5 osob je možné domluvit na tel. +420 412 531 549.